totuus

A Z

    Monet tutkimustulokset osoittavat, että ne miehet jotka ns. vihaavat homoja yrittävät itse asiassa sillä haukkumisella ja julkisella mollaamisella peittää omassa itsessään asuvaa pientä homoa. Tällaiset miehet ovat kenties joskus "heikkoina hetkinä" (vaikka niitä olisikin harvassa, ehkä vain yksi) tunteneet mielenkiintoa samaa sukupuolta olevaan, ja säikähtäneet tätä. Niinpä homovihalla yritetään estää muita havaitsemasta näitä tunteita, vaikka ne ovatkin aivan täysin normaaleja!! Sanonpahan nimittäin nyt senkin, että KAIKISSA IHMISISSÄ asuu pieni homoseksuaali, KAIKISSA IHMISISSÄ asuu se pieni mielenkiinto samaa sukupuolta oleviin - joillakin se tulee vain enemmän esiin, mikä on sekin aivan hyväksyttävää!!

Sitten en ymmärrä myöskään sitä, että miksi suomalaisessa yhteiskunnassa leimataan homoiksi sellaiset miehet, jotka haluavat pitää huolta itsestään ja ulkonäöstään!?! Jos käy säännöllisesti parturissa, ostaa silloin tällöin (ehkä vähän useamminkin) uusia vaatteita, pukeutuu muutenkin hyvin, huolehtii ihostaan ja muutenkin hygieniastaan, niin heti sellainen mies on homo... EI PIDÄ PAIKKANSA!!

Että nyt te suomalaiset juntit, jotka kuljette paskaisissa kalsareissa, leikkaatte tukkaanne kerran kahdessa kuukaudessa, haisette hielle ja viinalle, piereskelette ja röyhtäilette aikaa ja paikkaa katsomatta ja kasvatatte vatsaanne sohvalla: MENKÄÄ ITTEENNE JA MIETTIKÄÄ KENEN LOPPUJEN LOPUKSI PITÄISI MUUTTUA!?! Ehkä saatte naistakin paremmin jos opitte huolehtimaan itsestänne!!!

1

107

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JÄÄKIEKKOON?

      Kerran kamppailet itsesi kanssa ja yrität löytää oman identtiteettisi, niin olisitko ystävällinen ja avautuisit jollakin muulla foorumilla!!!

      Tule vaan kaapista ulos, jos siltä tuntuu...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      265
      17021
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5485
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2586
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2069
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1768
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      1001
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      959
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      32
      886
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      44
      883
    Aihe