Antin fanit homofobisia

toteaja

Olen huomannut, että Antti Tuiskun fanit suhtautuvat tavattoman kielteisesti homoseksuaalisuuteen. Heti kun joku kysee Antin seksuaalisesta suuntautumisesta tulee niskaan heittoja tyyliin "Antti ei todellakaan ole mikään likainen hintti".

Mistä tällainen suvaitsemattomuus sellaista asiaa kohtaan, jolle ihminen ei voi mitään oikein kumpuaa? Yritättekö kieltää itseltänne omat epäilynne Antin suhteen?

3

446

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuiskuliini92

      ei se niin ole!
      mun mielestä homot on sitäpaitsi aika kivaa porukkaa. mut itte oon kyl hetero. antista sitä silti ei voi uskoa. onhan sillä ollut tyttöystäviä .
      mut jos se olis homo, nii mitä välii. se on paras aina!!!

      • Ei muuten tunnu

        kyllä mitenkään hyvältä saati sitten pathaalta......


    • mä!!

      Tuskin oot ees Antin saitil ollu tota kysymäs. On tietty niitäki jotka on tollee. Mut jotkut ei välitä, koska tykkää Antin musiikista ei Antista itsestään vain ihmisenä. Esimerkiks mä diggaan musaa. Mulle on aika sama, onko Antti hetero vai homo. Uskon kaiken perusteella silti Antin olevan hetero (korkeintaan bi), muttei se mikää katastrofi olis jos paljastuis että homo se on. Olkoot kaikki mitä on, ei se ole muitten asia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen

      KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      440
      5411
    2. Kuka on mystinen heppamies?

      Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel
      Kotimaiset julkkisjuorut
      128
      2244
    3. Muutto ei ratkaise mitään.

      Sielläkin on naapurit. 😉 Nähdään?
      Ikävä
      146
      1790
    4. Jäätävä epävarmuus

      Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko
      Ikävä
      81
      1531
    5. Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?

      The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass
      Tv-sarjat
      18
      1482
    6. Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"

      Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1414
    7. Perjantaita!

      Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔
      Ikävä
      82
      1315
    8. Ei sua mies varmaan kauheasti haittaa

      Jos otan sut omakseni, tässä lähiaikoina ❤️
      Ikävä
      71
      1247
    9. Ainakin hän on elossa

      ehdin jo huolestua.
      Ikävä
      40
      1189
    10. Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua

      Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään
      Ähtäri
      70
      1188
    Aihe