Olen huomannut, että Antti Tuiskun fanit suhtautuvat tavattoman kielteisesti homoseksuaalisuuteen. Heti kun joku kysee Antin seksuaalisesta suuntautumisesta tulee niskaan heittoja tyyliin "Antti ei todellakaan ole mikään likainen hintti".
Mistä tällainen suvaitsemattomuus sellaista asiaa kohtaan, jolle ihminen ei voi mitään oikein kumpuaa? Yritättekö kieltää itseltänne omat epäilynne Antin suhteen?
Mistä tällainen suvaitsemattomuus sellaista asiaa kohtaan, jolle ihminen ei voi mitään oikein kumpuaa? Yritättekö kieltää itseltänne omat epäilynne Antin suhteen?
Vastaukset 3
Vanhimmat
ei se niin ole!
mun mielestä homot on sitäpaitsi aika kivaa porukkaa. mut itte oon kyl hetero. antista sitä silti ei voi uskoa. onhan sillä ollut tyttöystäviä .
mut jos se olis homo, nii mitä välii. se on paras aina!!!
kyllä mitenkään hyvältä saati sitten pathaalta......
Tuskin oot ees Antin saitil ollu tota kysymäs. On tietty niitäki jotka on tollee. Mut jotkut ei välitä, koska tykkää Antin musiikista ei Antista itsestään vain ihmisenä. Esimerkiks mä diggaan musaa. Mulle on aika sama, onko Antti hetero vai homo. Uskon kaiken perusteella silti Antin olevan hetero (korkeintaan bi), muttei se mikää katastrofi olis jos paljastuis että homo se on. Olkoot kaikki mitä on, ei se ole muitten asia.