Turha enää tuomita muslimeja kiihkoilusta

Nyt kyllä naurattaa aivan täysiä.

Jo oli kansa päivittelemässä ja ihmettelevässä muslimien kiihkoa Muhammed-piirroksista.
Nyt ollaan harrastamassa itse terrorismia samasta syystä.

Eläköön massojen manipulointi!!!!!!!!!!
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Missä sä idiootti terrorismia näät?

Äänestä
  • Esimerkiksi yhdessä viestissä nimitellään toimittajaa lumpuksi. Eipä kovin tyylikästä boikottia.
    Lisäksi voisin vaikka lyödä vetoa, että uhkailuja on myös tullut.

    Taidat itse olla hieman I.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kristitty____ kirjoitti:

Nyt kyllä naurattaa aivan täysiä.

Jo oli kansa päivittelemässä ja ihmettelevässä muslimien kiihkoa Muhammed-piirroksista.
Nyt ollaan harrastamassa itse terrorismia samasta syystä.

Eläköön massojen manipulointi!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu