Eikö Tomin toivomus kiinnostanut, te typerät korppikotkat 7 päivää lehden toimituksessa. Teitä kiinnostaa vain skandaalit. Nyt ylittyi raja. Ette sitten ymmärtäneet mikä oli se Lordin juttu, tai sitten ymmärsitte, mutta teitä ei kiinnostanut. Pääasia että saadaan aikaan juttua. Tässä vaan taisi käydä niin, että sitä teidä roska-aviisia ostetaan entistä vähemmän. Tämä johtuu siitä että te olette siellä toimituksessa täydellisiä amatöörejä. Tisseistä osaatte kyllä ottaa kuvia. Moraali ja kunnioitus on täysin vieraita käsitteitä teille. Hävetkää, te imbesillit apinat ja menkää oikeisiin töihin tai vetäkää itsenne jojoon! PERKELE!!!
7-päivää boikottiin
HETI JA IKUISESTI
3
362
Vastaukset
- Hard rock
tosin kesti jonkin aikaa päästä sivulle...
ilmeisesti en ollut sivuilla ainoa...
Tehkää muutkin samoin..... - mymmeli5
Muistaakseni tämän seiskalehden päätoimittaja on Rovaniemeltä,,että silleen
- BOIKOTTI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1237130Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1234934L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664266TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153463Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242261Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2731691- 671465
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581428Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221406Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581384