Nyt heti kaikki kuvat vaan mitä löytyy koko bändistä julkisuuteen, nettiin, lehtiin jne. Niin loppuu tämä nillitys. Paljastetaan nyt loputkin niin ei tarvitse tämmöistä pelleilyä käydä toistamiseen ikinä läpi!!
Pitäisikö laittaa addressi bändin kuvaamista varten ilman maskeja ja läheettää se lordille, tällä tavalla saataisiin nyt järkevämmän hoidettua se mikä ennemmin tai myöhemmin on edessä!
Lisää kuvia julkisuuteen!
6
294
Vastaukset
- on jo
netissä.
- lisää oikeita kuvia
Ei mitään noita suttuisia paparazzikuvia, vaan kunnon kuvia. Lordi ilman naamareita, kunnon kuvaajat ottamaan kuvat jokaisesta bändin jäsenestä ja paljastamaan kaikki mitä bändistä on paljastettavissa niin ei tarvitse tämmöistä paskaa käydä uudestaan läpi ja lordi voi jatkossa keskittyä siihen musiikintekoon ja lordi-hahmoon.
- pikkutiuku-
mikä nyt sitten on järkevää, v***u! Oliko se sitten järkevää, että se kuva siihen kanteen laitettiin? sitä saa mitä kerjää!
- ###
että meillä SAATTAA toimituksessa olla jotain lisämateriaalia eräästä henkilöstä mutta materiaalin julkaisupäivä on vielä epäselvä.
###- lisää kuvia vaan
Se lehtihän tuossa voittaa levikinmyynnissä sitten joka noita kuvia pystyy laittamaan tarpeeksi diplomaattisella tavalla lehteen. Eli että ei ole niin röyhkeitä että joutuu oikeuteen mutta silti paljastaa naamoja tms. mitä kuitenkin jokainen suomalainen, ja myös jokainen näistä nillittäjistä haluaa nähdä - ja ostaa lehden vaikka kovasti boikotoi.
Taitaa olla kyllä median riemuvoitto tämä nillitys loppujen lopuksi. Tässä on hyvä mittari siinä että miten saa julkisuutta helposti ja pienellä hienosäädöllä saa saman julksuuden ehkä hieman vähemmällä negatiivisella vaikutuksella.
Eli lisää kuvia vaan kehiin, minä ainakin kannatan! - nimissä
laitetaanpa kysely seiskan toimitukseen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26517021Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235485- 1152586
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152069Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361768Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?1111001- 59959
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto32886Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?44883