poltetaanko huomenna

niitä roskalehtiä vai ei? Siellä voi olla huomenna aika kylmä mutta jos laitetaan tynnyreihin sitä jätettä ja lämmitellään siinä ympärillä. Samalla voisi hyvillä mielin katsoa kun paska palaa.
8741
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eli käytte ensin OSTAMASSA lehden että pääsette polttamaan?

Tässä kiteytyy tämän kampanjan ydin.

Äänestä
  • tullut mieleen, että porukoilla saattaisi olla muutama vanha paskalehti tallessa?

    Äänestä

  • eipä tietenkään osteta! vaan poltetaan vanhat seiskat! ehkä saadan jopa ilmaiseksi nämä tulevat seiskat jotka eivät mee kaupaksi voidaan polttaa niitäkin..

    Äänestä

  • öhhöööhöh kirjoitti:

    eipä tietenkään osteta! vaan poltetaan vanhat seiskat! ehkä saadan jopa ilmaiseksi nämä tulevat seiskat jotka eivät mee kaupaksi voidaan polttaa niitäkin..

    Hyvä idea polttaa seiskat...Meillä on mökillä niitä >:D mä poltan sitten kun me seuraavaks mökille mennää --->>>

    Äänestä

Tuikatkaa ittene myös!

Äänestä

ei huonompi idea mutta huomioikaa ne turhat ruumiit ja rakennukset

Äänestä

Perjantai kello 18-24 on rauhotettu juhlia varten.. Polta tänään, tai lauantaina...

PS: Tarjoan tulet

Äänestä

joo polttakaa vaan natsit!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Simon kirjoitti:

niitä roskalehtiä vai ei? Siellä voi olla huomenna aika kylmä mutta jos laitetaan tynnyreihin sitä jätettä ja lämmitellään siinä ympärillä. Samalla voisi hyvillä mielin katsoa kun paska palaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu