adressi marisijoita vastaan

Vittu lordin on julkinen kun läksi edeustamaan suomea. ja tiesi riskin kun voittaa.
paska ei muuten saa levyyn mainontaa.
vitun lappalainen mee takas rovaniemelle.
4264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minkä vuoden NYT-liitteen numerossa Tomi esittelee niitä tatskojaan? :)) Oliko se nyt vuodelta -99?

Äänestä

adressiisi.
alota vaan katsotaan.

Äänestä

metsäketo suu tukkoon siellä oot kade et olisi saanut kun 0 pistettä lordi sai 292 pistettä

Äänestä

tosi säälittävää toi sun touhus, no, saat ehkä noin 5-10 nimee siihen hehhee ;p turha edes YRITTÄÄ! hahhaa ;P

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aameeem kirjoitti:

Vittu lordin on julkinen kun läksi edeustamaan suomea. ja tiesi riskin kun voittaa.
paska ei muuten saa levyyn mainontaa.
vitun lappalainen mee takas rovaniemelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu