ette oo seiskaa kummempia,

taukit

jos ette pysty kunnioittamaan lordin toivetta ja antaa negatiivisten mielenilmausten olla, niin miten kuvittelette olevanne yhtään seiskaa parempia?

5

280

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 5 päivää

      Viitsivät kitistä siitä, kun "Lordin toivetta ei kunnioitettu".. Heh heh..

      • Nimetön

        Sama viesti teille vouhottajille ei lordi ole mikään jumala jonka kuvia ei saisi julkaista.Lordit ovat julkisuuden henkilöinä vapaata riistaa josta jokainen lahti ottaa omansa irti


    • Lordikin tarkoittaa

      Sitä, että pyrkisimme esittämään asiamme kohteliaasti emmekä hyökkäisi itse asiattomilla herjauksilla seiskaa vastaan? Negatiivisessä palautteessa ei ole mitään väärää jos sen tekee asiallisesti.

      Vääryyttä meidän ei tarvitse hyväksyä, ja jos huomaamme vääryyttä tapahtuneen niin meillä on oikeus ilmaista mielipiteemme. Eikä kenenkään pidä vastentahtoon alkaa palvomaan jotain seiskaa kuvien julkaisusta, se vasta väärin olisi.

    • lordin puolesta

      vapaata riistaa juu, mutta kyllä edes suomalainen lehdistö voisi sen verran kunnioittaa euroviisuvoittajaamme Lordia sen verran, että olisi pilaamatta toisten VUOSIEN työtä!!!!

      Niin paljon aluksi negatiivista julkisuutta saanut lordi (ulkomailla), ansaitsee nyt ARVOSTUSTA TEKEMÄSTÄÄN TYÖSTÄ!

    • peliin

      Totta kai Lordi toivoo että negatiiviset mielenilmaukset loppuisivat, enpä usko että he tahtovat tulevasta ja tulevista keikoista mitään turpiin lyönti kisaa fanien ja lehdistön välillä. Vaikka ulkonäkö on pirullinen, heidän käytöksensä on sivistynyttä, eivätkä he lietso pahuutta!

      Järjen käyttö sallittu!
      Esittäkää negatiiviset mielipiteenne asiallisesti kirjallisena ei nyrkein! Sen varmasti lordikin hyväksyy!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      98
      4466
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3313
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2370
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1378
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      34
      1143
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      37
      1086
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      13
      1054
    8. Mitä sun kaltainen ihminen tekee tämmöisessä paikassa?

      Et kuulu tänne?
      Ikävä
      158
      1007
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      934
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      872
    Aihe