kaikki jotka on perunu seiskan...!!!

Kaikki jotka on perunut seiskan, laittakaa jonkinlainen merkki! saa nähdä paljon tulee!
8699
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ei tuollaisen jälkeen viitsi edes ajatella koko seiskaa

Äänestä

luulis tuntuvan jo jossain..

Äänestä
  • Ei lähellekään, puhutaan parista sadasta.

    Äänestä

Täältä löytyy 2 peruutusta, minun kestotilaukseni loppui ja siskoni parturiliikkeen tilaus myös.

Äänestä
  • Noissa partureissa just tuleekin sitä roskalehteä luettua, se kun on yleensä aina siinä hollilla... ei helvetti, ei se oo mikään syy, Seiskaa en lue enää ikinä oli tilanne mikä tahansa.
    Mutta hyvä kun kaikki parturit sun muut liikkeetkin lopettaisivat tilauksensa. Tilalle vaikka Aku Ankka!

    Äänestä

...tosin jo aikaisemmin ja tein sen protestiksi.

Nyt sitten perun Katso lehden, josta on tullut samalainen sonnan suoltaja kuin Seiskasta (no mitä voi odottaa, koska kustantaja on sama)

Äänestä

Peruin heti keskiviikkona vaimon kanssa yksissä tuumin!

Äänestä

Peruutin eilen. Nyt loppu roskalehden lukeminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7 DOWN! ;P kirjoitti:

Kaikki jotka on perunut seiskan, laittakaa jonkinlainen merkki! saa nähdä paljon tulee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu