Pupilleista näkee etteivät Lordilaiset

koska demareitten pupillit ovat isot ja mustat...
2226
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niiden silmät on sillä tavalla mustat ja omituiset, varsinkin kun niillä on usein joko blondi tukka tai sitten sellaiseksi punaruskeaksi värjätty ja tanttamalliin nyrhitty tukka.

Demarien ominaispiirteitä. Lisäksi niillä on myös "sosiaalidemokraattinen hymy", josta ne tunnistaa.

Hassua, että puolueen (tai Puolueen) jäsenten fyysinen habitus on noin samanlainen, ovatko ne klooneja keskenään?

Äänestä
  • tyypillistä ja laiska poljentansa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ole demareita kirjoitti:

koska demareitten pupillit ovat isot ja mustat...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu