Uusi adressi sananvapaudesta

http://www.adressit.com/sananvapauttarajoitettava

Myös Vanhasella on oikeus rauhaan, samoin Karpelalla.
1317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On naurettavaa että joku piiloutuu naamion taakse.
Ei taida olla ihan kaikki kohdallaan.
Karpela kaipaa huomiota , kun se jakaa rahaa työnsä puolesta miehelle , kenet sitten nai ( työnsä rahat.
Myös Vanhanen on asemassa jossa ihmisten pitää tietää , että mitä hemmo hommailee.
Taitaa olla vellihousujen kansakuntaa se ,joka haluaa piiloutua elämältä.
Jos ei kestä julkisuutta, niin pysyköön kotona.Ei pidä sitten tavotellakaan mitään jos ei kestä sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lordi Rulez kirjoitti:

http://www.adressit.com/sananvapauttarajoitettava

Myös Vanhasella on oikeus rauhaan, samoin Karpelalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu