Vieläkö boikotoitte seiskaa, juhlan

jälkeen?

Miten on, alkoiko show pelottamaan liikaa? Pysyttekö kannassanne, boikotoitteko yhä seiskaa?

14

821

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyhmä kysymys

      totta kai boikotoidaan !

    • Blastoff

      Oli Lordeja tai ei.

    • seiska on jees
    • seiskaa

      enkä muutakaan lehteä yleensäkään tälläisen takia.

    • miks ei?

      tottakai boikotoidaan!

      • SOINI

        Katsotaan mitä bändi puhuu ja tehdään sen mukaan, he tässä ovat Jumalia, tehdään siis heidän käskyn mukaan!!=) Tuskin Lordi on niin katkera enää, hieno ilta sitä paitsi tiedossa!! Ja ei muuta kun jatkoille!!


    • Kyllä

      Kyllä sitä boikotoidaan vielä kauan.

      • mihin asti?

        huomisaamuun kenties?


      • :))
        mihin asti? kirjoitti:

        huomisaamuun kenties?

        ...'til the fat lady sings !!!


    • ikuisesti

      Kyllä poikotoin teiskaa niin kauan kun mussa henki pihisee !!!!!!!!!!!!!!!!

    • kansa ei unohda

      boikotti jatkuu

    • tita

      Koeta nyt ymmärtää että siinä ei ole kysymys vain Lordista, voi mistä sulle sais ratakiskon....

    • Mies43v

      Nyt pressakin on palkinnut Lordin!

    • hambo

      Joskus 10 vuotta sitten olin seiskan tilaaja, kunnes pian huomasin että:
      Jutut ovat "lainattuja" (lue varastettuja) toisista lehdistä.
      Selkeät kuvat, joista tunnistaa joko ihmisen tai eläimen, ovat "lainattuja" (lue varastettuja) toisista lehdistä.

      Ainoat kuvat, mitä seiskan "toimittajat" ovat itse ottaneet, ovat tunnistamattomia suttuja, joista ei erota onko kuvassa tulppaaniasetelma vai joulukuusi, kuvatekstissä kuitenkin väitetään jonkun julkkiksen tekevän jotain mistä koko Suomen pitäisi kohahtaa. Hohhoijaa!

      Seiska toimittajakuntineen on ulkoavaruudesta lennähtänyt virus, pahempaa kuin mätäpaise, visvasyylä, kuppa ja hiv yhteensä. Sairaudestakin pääsee eroon, vaan ei seiskan syöpäläisistä!

      Meidän huusholliin ei seiskaa tule nyt, ei tulevaisuudessa eikä sukupolvienkaan päästä, tämän perinnön ja periaatteen jätän lapsilleni (3 kpl)!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      262
      16772
    2. Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."

      Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      5403
    3. Ilkka kanerva

      Ilkka Kanerva kuollut 74v
      Turku
      115
      2555
    4. Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."

      Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar
      Kotimaiset julkkisjuorut
      15
      2026
    5. Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä

      Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa
      Maailman menoa
      336
      1753
    6. Pikkaraiskan puhelut

      Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      111
      983
    7. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      59
      947
    8. Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen

      Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto
      Maailman menoa
      28
      857
    9. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      43
      853
    Aihe