Lordi koskisi huumeisiin, oli ensimmäinen positiivinen asia koko ilmiössä. Silti haastattelija sanoi Lordin kannattavan mietojen huumeiden vapauttamista, vaikkei haastateltava asiasta edes maininnut - outoa!
Ei pitkällä
tikullakaan
295
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mikä tässä on faktaa ja mikä fiktiota? Suomessa vaan ei yksinkertaisesti ole totuttu tälläiseen. Kuka tätä enää hallitsee. Täällä on vain joulupukki ja sekin vain jouluaattona - muuloin ei naamareihin ole totuttu.
räminämusiikkia ja satuhahmoja, niin saadaan muumikansa pois tolaltaan ja näyttämään saatanallisia käsimerkkejä. Niin ja tietysti voitto hivelee suomalaisten heikkoa itsetuntoa. Sitten keräännytään toreille ja turuille hengennostatusjuhliin. Aaltoja ja yhteislaulua tunnelman luomiseksi joukkohysteriaan. Metsäläiset juhlivat voittoa. Sitten häntä koipien välissä pian pois torilta takki tyhjänä. Hah!