Hmmm... Onko kenellekkään koskaan tullut mieleen, että elämässä se ulkonäkö ei ehkä ole kaikkein tärkeintä... Kukaan ei varmaan seurustele vaan kuoren kans.. Olenko oikeassa?
Suurin osa täällä olevista nuorista valittaa ulkonäöstään.. Kukaan ei tykkää sellasista jotka mollaa vaan itteään.. Niih... että ajatelkaapas sitä... :)
Suurin osa täällä olevista nuorista valittaa ulkonäöstään.. Kukaan ei tykkää sellasista jotka mollaa vaan itteään.. Niih... että ajatelkaapas sitä... :)
Vastaukset 4
Vanhimmat
puhut täyttä asiaa...olen täysin samaa mieltä sun kans!!!
mielummin kannattaa siihen omaan luonteeseen kiinnittää huomioo ku ulkonäköön...mulle itel se luonne on kaiken a ja o!
Kuten jo vanha sananlasku sanoo:
"Lihakset tulevat ja menevät, mutta läski on ikuista!"
Siinä teille miettimisen aihetta! Minkäs näkösen paapan viereen sitä oikeen tahtoo mennä nukkuun sitten 40-vuoden avioliiton jälkeen? Sellasen suht normaalin suomalaisen hivenen tukevan miehen vai sellaisen entisen habailijan jonka komee reidenvahvunen kiven kova pala on muuttunut ranskanleivän kokoseks jauhopussiks?
No mutta kukin tyylillään, kukin tyylillään! Onhan ne ns. "yhdenyön jututkin" varmasti kivoja! Ja mikäs siinä! Kyllä mullekkin joku oikeen nätti ittestään huoltapitäny naishenkilö kävis! Mut en mä ny tiä kuin kiva sellasen kankeen lihasmöykyn viereen on nukahtaa ja se sit viä et mitä vanhempi se lihasmöykky on, sitä useemmin se punttis kutsuu, että kunto pysyy yllä! Ei ne teräsmiehet taivaalta tipu, vaan siihen menee se oma aikansa, joka saattaa olla moniakin tunteja viikossa! Kukas sitten sen kodin huoltaa ja laittaa? =)
ajattele et jos nuoret mollaa itteään niin ne haluu silloin et niitä kehutaan... oon hokannu parin frendin kohalla semmosta et ne väittää olevansa läskejä ja tosi rumia... ja ne jauhaa sitä niin kauan et joku sanoo et "älä puhu paskaa, sä oot tosi kaunis" ne saa siitä kai niin hyvän mielen et ne tekee sitä melkeimpä päivittäin!!
se kauneus kyllä kiehtoo. musta vaan kauniit naiset voi olla mielenkiintoisia. suosin kauneutta :) jos pärjäät ilman ni mitäs siitä....