Demarit paskoja

Pahin paska lipponen, mutta ikä alkaa
painaa, ikä alkaa painaa, kohta ei
kusi enää nouse kaarelle ja päivä
alkaa katsella nuorempia
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ulos! Ulos! Ulos!

Möhömaha ja kihti kaiken lisäksi.

Ulkomaiden etu paras etu Lipposelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Demarit paskoja kirjoitti:

Pahin paska lipponen, mutta ikä alkaa
painaa, ikä alkaa painaa, kohta ei
kusi enää nouse kaarelle ja päivä
alkaa katsella nuorempia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu