HIFK:n mestaruudelle HALLELUUJAA!

Ei osu pytty ens kaudellakaan Teille.

Bobista stadin homoikoni ja Jerestä varoittava esimerkki. Siinä saldo kaudelle 20006-07.
5312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei vittu, en käsitä miten Stadinpukki on saanut täällä kaiken maailman hyypiöt pois tolaltaan!?
Pellet käy kuumana kun Stadinpukki provoaa IFK:n mestaruuksista ja brändistä. Teillä on kyllä lyhyt pinna mittaa sitä sitten millä mittarilla tahansa:):):)!

Äänestä

KYLLÄ ON UHO KÄYNNISSÄ...JO......NO GO IFK MUITA EI OO

Äänestä

SANOMATTAKIN SELVÄÄ!

Äänestä

Ei tarvitsekkaan.Tärkeintä on että kaltaisesi luuserit kihisevät raivosta kun suurin ja kaunein IFK sikailee ja tappelee!

Pääset sitten sinäkin mummojen kanssa jeesustelemaan.

Äänestä
  • Ei siinä ole hevonvitun jeesustelemista. Sikailulla ja tappelulla ei vaan voiteta.

    Siksi se on taas HALLELUUJA ensi kaudenkin uholle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


PELI.MIES kirjoitti:

Ei osu pytty ens kaudellakaan Teille.

Bobista stadin homoikoni ja Jerestä varoittava esimerkki. Siinä saldo kaudelle 20006-07.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu