Odotan ensiviikon lehteä

Mielenkiinnolla odotan ensiviikon seiskaa, ei yhtään mainostajaa ja joka sivulla lukee vain "anteeksi". Jos joku mainos löytyy, saan siitä raivarin ja annan palautetta sille. Sen jälkeen otan yhteyttä seiskaan ja haluan rahani takaisin (vaikka olen jo lopettanut tilaukseni) kun ei ole mitään lukemista.
4207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Jos joku mainos löytyy, saan siitä raivarin ja annan palautetta sille."

?? voitteko kertoa mikä toi mainos juttu niinku On?? ;DD

Äänestä

Seitsemän päivää-lehti on ja pysyy boikotissa. Siinä ei nyt enää anteeksipyynnöt auta. Allers pois Suomen maaperältä! Seiska tarvitsee suomalaisia vain puukottaakseen meitä selkään, mutta me suomalaiset emme tarvitse tuota paskalehteä. Seiska konkurssiin ja takaisin sinne mistä on tullutkin.!!
Seuraamme jatkossa silmä kovana seiskassa mainostavia. Kyseiset mainostajat menevät boikottiin siinä missä seiskakin. Me teemme sen! Suomalaiset näyttää kuinka täältä lähdetään, jos ei osaa käyttäytyä! Niin, tervemenoa Allers ja seiska! Alamäkenne on alkanut......

Äänestä
  • enkä jonkun muun mielipiteen takia lopeta tilausta.

    Äänestä

Seiskan koko toimitus ryhmänakukuvassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lukija123 kirjoitti:

Mielenkiinnolla odotan ensiviikon seiskaa, ei yhtään mainostajaa ja joka sivulla lukee vain "anteeksi". Jos joku mainos löytyy, saan siitä raivarin ja annan palautetta sille. Sen jälkeen otan yhteyttä seiskaan ja haluan rahani takaisin (vaikka olen jo lopettanut tilaukseni) kun ei ole mitään lukemista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu