lordin juhlat

kuulemma ihmiset saivat paniikkikohtauksia ja lapset jäivät jalkoihin ja itkivät...bileet olisi vähän paremmin suunnitella.ei niitä viikossa pysty suunnittelee
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos pieneen tilaan änkeää 100000 ihmistä, niin väkisin siinä muutama kärsii. Ei sitä voi ehkäistä millään suunnitteluilla.

Äänestä
  • salkariin mulkku kipi kipi

    Äänestä

moni luuli että kansanjuhla mutta se olikin vain satanistien juhla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??????????????? kirjoitti:

kuulemma ihmiset saivat paniikkikohtauksia ja lapset jäivät jalkoihin ja itkivät...bileet olisi vähän paremmin suunnitella.ei niitä viikossa pysty suunnittelee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu