Olis ens viikolla inssi Porissa. Ja lähtö Paanakedonkadulta. Mitäköhän reittiä ajetaan? Ja minkälaisia ne inssiukot on? Kokemuksia?
inssi Porissa?
Joico
42467
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
katsastusukon äiti laulaa siellä tankoa, sieltä menette kyöstin luo hakemaan pottua, leiffin faijan serkku köpä tarjoo teille sirkushuveja...muu reitti epäselvä..
rento minun inssimiäs, mutta ei turhia höpissyt.
Reitti meni toki keskustassa, kuinkas muutenkaan.
Muista uusi 30-rajoitus!
Ajatte keskustassa, testaa yksisuuntaisilla ajamista aika paljon ja mäkilähtöä, melko todennäköisiä "testauspaikkoja" myös poliisilaitoksen ympyrä (kaista-ajo siinä) ja rautatieaseman edusta (yksisuuntaiset ja kaistanvaihdot). Niin ja se vesitornin luona oleva silta, siis kun ajat Karjarannan Shelliltä siihen ja jatkat kohti poliisilaitoksen ympyrää. Siinäkin on se kaistahomma. Muistat vaan selkeät kaistanvaihdot ja sen, että katot aina, että et kiilaa kenenkä eteen kun vaihdat sitä kaistaa. Hyvin se menee!
...helposti.