Hyökätään jo kristinuskoa ja isä Mitroa vastaan.
Saatana on riivannut teidät. Saatana on syössyt teidät pimeään kuiluun ja tekee tuhoaan teissä. Olette rakastavan Jumalan lapsia, mutta Saatana on saanut teistä otteen ja vie teidät kohti tuhoa, sillä Saatanan voitto on ihmisen kuolema.
Paholainen pitäisi manata teistä pois.
Saatana on riivannut teidät. Saatana on syössyt teidät pimeään kuiluun ja tekee tuhoaan teissä. Olette rakastavan Jumalan lapsia, mutta Saatana on saanut teistä otteen ja vie teidät kohti tuhoa, sillä Saatanan voitto on ihmisen kuolema.
Paholainen pitäisi manata teistä pois.
Vastaukset 12
Vanhimmat
pörhistele, se on totuus.Me käännettiin vaan asia Lordiatanialle voitox.
tekoja niin vierailkaapa Irakissa ja Tsetseniassa.
Tekopyhyytenne haisee enemmän kuin ikinä lateksi
oikeessa olet,näin tässä on käynyt.
Saatana ei kuitenkaan vielä hallitse minua, joten menen tyytyväisenä nukkumaan.
Kyllä se oli Mitro joka hyökkäsi kristittyjä (mm. Kitaa ja monia, monia muita) vastaan ja otti jopa Jumalan tehtävät tuomitsemalla muita.
Höpö,höpö, ja susta pitäis vielä pappi tulla?
lordia ja silloin koko suomea vastaan kun haukkui lordia. ulkomaan lehdessä. tietämättä edes että lordihan on uskonnollisempi kuin isä-mitro, parka.. osoittaen jo siinä suvaitsemattomuutensa kun haukkuu suomen edustajaa paskantaa kotipesään. ei voi olla . aina aukoo sitä päätään sherry-huulillaan maireasti hymyillen. mitä on hälläkin kaapissaan muutakin kuin sitä viiniään mitä aina kehuu.kuinka ihminen voi alentua noin?? ihme ettei haukkunut ennen kuin suomen jääkiekkojoukkue pelasi niin niitä.
sitä itse ymmärrä.
Vielä pahempi.
Eikö lääkkeet tepsineet tänään aamunn asti kun piti iltapullolla käydä. Nooh, soita sitä kelloa siinä sängyn vieressä, niin se täti tulee antamaan uuden napin..Ja Aku Ankalla ei kyllä harmin paikka ole vieläkään niitä housuja. Siinäpä aihe seuraavaan kokoukseen?
Saarnailee...ja nolaa koko uskontokuntansa (vanhoillislessuko?). Jo omatkin on tälle aika kipinänä näistä tän viesteistä, joten kertoo jo aika paljon..ne häpeää sua, koita jo tajuta?
Kerro meille,ev.lut:a vai ortodokseja vastaan?
Aikamoinen huumorintaju kerrassaan – alansa taiteilija, treffataan tuomiopäivänä! Jos uskot sellaiseen uskot!