Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kaupassa

Ihanaa kun tyttöystäväni otti multa suihin kaupassa kun olin kokeilemassa uusia housuja...siis pukukopissa.....
Ihqua
44269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikä se nyt mitään uskomatonta oo....uskomattomampaa se olis ollut siellä kaupassa pukukopin ulkopuolella...

Äänestä

Ompa hauska kuulla että muutkin ymmärtää hyvän päälle. Me leikitään samanlaisia leikkejä vielä 30 avioliittovuodenkin jälkeen. Esimerkiksi suikkari hississä, 8 kerroksesta ykköseen ajettaessa. Suosittelen kyllä verkkareita siihen hommaan, että kerkee piilottaa kullin, jos sattuis hissi pysähtymään ennen ykköstä :))))

Äänestä
  • Yks mun ehdoton fantasia olis päästä imuttaan mun poikakaverii esim. ravintolan vessassa...joku koppi sen pitäis oikeestaan olla...

    Mä olen vasta 18 vee ja en ole tehnyt mitään...vähän pussailtu... ;)) Kauheet paineet...

    Äänestä

Mihis se "tavara" sit pistetään ja eiks se ala haisemaan voimakkaasti? Kun siellä pukukopissa ei oo lavuaariakaan...
Tommonen ois varmaan kivaa.
Musta olis kivaa harrastaa yhdyntää vaikka jossain ravintolan/baarin vessassa, mut eiks siit jää helposti kiinni? Miten se aina leffoissa onnistuu? :D Jotenkin olis jännittävempi siellä, kuin vasta kotona.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskomatonta kirjoitti:

Ihanaa kun tyttöystäväni otti multa suihin kaupassa kun olin kokeilemassa uusia housuja...siis pukukopissa.....
Ihqua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu