On luonnollista, että tämä juoppo, ahne ja tyhmä kansa on surkean hevibändin edessä polvillaan. Ja koko Eurooppa menee samaan typeryyteen mukaan!? Onko saasteet madaltaneet älyllistä tasoa?
Lordi idioottikansan oma ikoni
4
425
Vastaukset
- ajatus ole että
Paras Biisi voittaa.
Nytkin voitti paras,ihmiset ympäri Eurooppaa olivat sitä mieltä,eikä sen tarvitsekaan kaikkia miellyttää.
Kyllä kisan voitto olisi ollut yhtä kova juttu Suomalaisille vaikka voittaja olisi kuka.
Oikeastaan turhan hässäkän saivat aikaiseksi turhan itkijät,esim.E-parlamentaarikko Stubid ym.sellaiset jotka itkivät ettei tuollaista voi lähettää,samoin jotkut kirkolliset tahot.
Lordin kaverit vain tekevät samaa duunia kuin viimeiset kymmenen vuotta,osallistuivat kisaan ja voittivat-minkä virheen he tekivät ?
Ehkä olisi kannattanut voittaa vähemmän kateellisia asuvan maan passeilla ? - epätietoinen maalta
ei kaikkia voi miellyttää, se on saletit. mutta silti, en tykkää siusta yhtään.
- löörtilaarti
Idioottikansa hylkäsi ikoninsa.
- Anonyymi
witun nolo bändi hehehe...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse43693SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933599Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283320Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713312Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202176Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251758- 311506
- 321461
- 871370
- 151313