Lordi kiinnostaa

Kiviäkin.

Yli 60 miljoonan asukkaan Ranskassa alle 20000 ihmistä on jaksanut allekirjoittaa Lordi addressia paikallisia juontajia vastaan.

Tämä vastaisi sitä jos Suomessa addressiin pistäisi nimensä vajaat 2000 pöljää.

Missä on suosio?
4253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hhehehe olipas huono Trollaus, jo 10 vuotiaat ipanatkin on keksineet parempia :-) onko väsy iskenyt...juuu-u. Kyllä se Lordin tuho on alkanut, kun Ranska ei hypeta Lordias, heheheh :-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Äänestä

huonontuneet. Onko entiset häiriköt savustettu ulos, kun ei enää tule kun näitä aloittelevia häiriköitä aika onnettomine heittoineen?

Äänestä

>Tämä vastaisi sitä jos Suomessa addressiin >pistäisi nimensä vajaat 2000 pöljää.
>Missä on suosio?

Montako nimeä olisi suomessa allekirjoitettu jonkun ranskan euroviisuehdokkaan puolesta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ranskassa kirjoitti:

Kiviäkin.

Yli 60 miljoonan asukkaan Ranskassa alle 20000 ihmistä on jaksanut allekirjoittaa Lordi addressia paikallisia juontajia vastaan.

Tämä vastaisi sitä jos Suomessa addressiin pistäisi nimensä vajaat 2000 pöljää.

Missä on suosio?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu