varastotilaa porista

vinkkejä mistä kautta saisi vuokrattua noin vuodeksi varastotilaa porista. Vaatimuksena lukittava, lämmin/puolilämmin, vähintään ~10m2, mielellään länsiporin suunnasta.
122285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Meinaatko kenties hamstrata LORDI-fanikrääsää? :D

Äänestä

Aika pitkä säilytysaika.

Äänestä

Katso vuokralukaalin sivuja.
Siellä ainakin on joskus ollut varastotiloja vuokrattava ja tietenkin etuovi lehti kertoo myös.

Äänestä
  • löytää. Mäkin jouduin vuokraamaan autotallin just sellasen puolilämpimän joka pysyy pakkasella noin 6-10 asteessa kun talon keskuslämmitysputket menee läpi. Vuokraa en kehtaa sanoa.

    Äänestä

JMS-Kuljetus vuokraa porissa varastotilaa

Äänestä

Lämmintä varastotilaa tarjolla keskustassa 10 ja 16 neliömetriä. 5€/neliö.

Äänestä

Harjavallassa olisi
0407631275

Äänestä

Kierrä vuokralukaali kaukaa. On niin ihmeelliset ehdot että niistä ei ota vanha erkkikään selvää.

Äänestä

Vanha keskustelu, sama tarve. Olisiko päivitettyjä vinkkejä?

Äänestä

Voih... tunkisin jos mahtuis. Olihan hyvä ehdotus...

Äänestä

Cityvarastot. Siellä on erikokoisia varastoja. Eikä hinnat päätä huimaa. Vartioituja ja ilmastoituja varastoja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


....................... kirjoitti:

vinkkejä mistä kautta saisi vuokrattua noin vuodeksi varastotilaa porista. Vaatimuksena lukittava, lämmin/puolilämmin, vähintään ~10m2, mielellään länsiporin suunnasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu