Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mikä nimeksi

miksi nimitetään miestä joka nussii muna mustana mersua pakoputkeen? onko hän BILSEKSUAALI vai CARSEKSUAALI vai mikä ? entä miksi nimitetään miestä joka turussa koiralehti kourassa raplaa itseään ja hakkaa hanskaan? onko hän DOGMAN vai mikä? vastatkaa ken tietää
3205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niillä on jo nimet toinen on sir ja toinen mb,mies

Äänestä

epänormaaleiksihan heitä täällä savossapäin on ainakin tähän asti kutsuttu

Äänestä
  • mä ehdotan, että niitä kutsutaan Tikuksi ja Takuksi, eikös ne molemmat tykkää eläimistä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sivusta seurannut kirjoitti:

miksi nimitetään miestä joka nussii muna mustana mersua pakoputkeen? onko hän BILSEKSUAALI vai CARSEKSUAALI vai mikä ? entä miksi nimitetään miestä joka turussa koiralehti kourassa raplaa itseään ja hakkaa hanskaan? onko hän DOGMAN vai mikä? vastatkaa ken tietää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu