Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

HUOM!

Mitenköhän Veikkaus/tms. toimii jos ottelu/tapahtuma alkoikin aikaisemmin kuin piti. Niin kävi tänään ottelussa:
klo 21.40 12 Chile - Norsunluurann. (Veikkaus)
vrt.
19:00 86' Chile 0-1 Cote dIvory (0-0)
(ks. http://www.livexscores.com/free.php)
Hyödynsikö joku tämän tilaisuuden?
2336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

-muuta onnekseni päättyy tasan.

Äänestä

en edes tiennyt että peli on jo alkanut vaan pelasin sitä 20.54 Laitoin Norsunluurannikjon voittamaan. Tuleekohan tähän kertoimeksi 1 ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HUOM! kirjoitti:

Mitenköhän Veikkaus/tms. toimii jos ottelu/tapahtuma alkoikin aikaisemmin kuin piti. Niin kävi tänään ottelussa:
klo 21.40 12 Chile - Norsunluurann. (Veikkaus)
vrt.
19:00 86' Chile 0-1 Cote dIvory (0-0)
(ks. http://www.livexscores.com/free.php)
Hyödynsikö joku tämän tilaisuuden?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu