Otatteko mielellään kundilta suihin ? Ihan haluatteko sitä vai ?
Mielellään naiset & tytöt ?
Kys ?
126681
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
minä henkilökohtaisesti itse pidän sitä erittäin kiihoittavana esileikkinä varsinkin kun näkee kuinka se toinen nauttii ja haluu lisää sitä.
mutta ei siihen silti ketään saa pakotaa koska kaikki eivät pidä
Nieletkö myös mielellään?? Vai mihin sun kundit laukee?
Jhuu.. kyl mie otan ihan mielellään suihin ja usein just sen takia, kun toinen tykkää niin kovasti ja kun tietää, että samaa nannaa on myös itselle tiedossa.. ;) Joskus, kun on oikein kiihottuna niin huomaa itsekkin suorastaan nauttivan siitä.. Nielemään en ihan ryhdy, mutta muutamia kertoja juhlapäivinä oon antanu tulla kasvoille..
joo otan mielelläni suihin ja nielen mielelläni, mutta kundini ei yleensä tule suuhun :( en tiedä miksi eikä hänkään, mut kivaa on silti ollut :)
Meillä suuseksi kuuluu ehdottomasti esileikkiin, puolin ja toisin. Musta on ihanaa nuolla ja imeskellä mieheni kalua. Hän ei yleensä tule suuhuni, vaan leikkimme jatkuu ja purkautumisen aika on vasta paaaaljon myöhemmin.
Siltä omalta rakkaalta haluu kyllä ottaa suihin!!
Siitä nauttii, haluu välttämättä sen kullin suuhun, imeskellä sitä, ja se tuottaa kyllä myös itselle nautintoa kun näkee että toinen nauttii. kostun ja pääsen siis itsekin yleensä hyvään vireeseen kun nuolen ja imeskelen miestäni. Mutta se on se rakkaus, yhden yön hoidoilta ei tulis mieleenkään ottaa suihin, muuta ku pakon edessä. Sen takia en kai niitä harrastakaa, etten vaa joudu.
Omaa rakasta on ihana helliä ja sille on ihana antautua, joskus annan kultani laueta naamalle, joskus suuhun, usein jatkamme ja laukeamme myöhemmin muualle =)
Mä itseasiassa yleensä kerjään sitä. Sitä, että saa ottaa rakkaalta suihin ja nauttia siitä kun toinen kehrää:D Ja parasta on ehdottomasti suihinoton tuloksen nieleminen, en hokase mitä hirveetä siinä on... Aina ja ehdottomasti!
...mutta homma menee meillä niin päin, että minä joudun kerjäämään suihinottoa naiseltani. Ja mikä ikävintä: nainen ei anna edes minun nuolla häntä, vaikka se on mielestäni mielettömän kiihottavaa. :(
kyllä minä imen ihan mielelläni..mutta jostain syystä en silloin kun mies itse pyytää sitä.en tiedä minkä takia näin,varmaan jotenkin ällöttää ajatus et mies vaan makaa ja antaa mun tehdä kaiken ilman että saan itte mitään kivaa..vähän semmonen hyväksikäytetty olo tulee siitä..nielen aina,mutta jos edellis päivänä on juonu rankasti saattaa sperma maistua ihan kamalalle.mies itse ei suostu nuolemaan orgasmia..joka varmaan on toinen syy minkä takia en halua imeä pyydettäessä.
mutta ei..ei tule mitään pakottavaa tunnetta että pakko ottaa suihin..vaikka yritän antaa sen kuvan ihan vaan kohteliaisuutena
siis ei tule mitään pakottavaa halua
Mikäs sen ihanampaa, kun näkee kuinka toinen nauttii. :P Nam.
Ihan omasta halustani sen teen ja KYLLÄ nautin siitä.