Mr Lordi perustaa monsterimaailman

114146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

http://www.iltalehti.fi/kuvat/lordi/naamari.pdf

Lordin pärstä. No kyllä tuokin menee, mutta oisivat nyt enemmän panostaneet tohon naamarin tekoon, ei olla ihan täysin panostettu naamariin. Ois ollu kivempi jos se ois tehty juuri lordin naaman näköseksi aivan pientä viilausta vaille valmiiksi. Sitten ois ollu good.

Äänestä

jos se vain on minusta kiinni, ei satan yksikään veromarkka luikaha tuohon paskaan. Eikä kenenstäkään muustakaan. Gardinin täytyy avata oma lompakkonsa monsterimaailmalle tai haastan sen oikeuteen Rovaniemen kaupungin rahojen tuhlaamisesta ja vanhukset kuolevat nälkään!

Äänestä

Tosi yes homma!! Lordille vaikka joka maahan monsterimaailma.

Äänestä
  • on.Lordi on kaiken kunnian ansainnut.meni ja voitti =) hyvä lordi =) siinä saa muut nyt ihmetellä euroviisut kolunneet,et mitäen täs näin kävi ???

    Äänestä

  • näinnnnnnnnnn kirjoitti:

    on.Lordi on kaiken kunnian ansainnut.meni ja voitti =) hyvä lordi =) siinä saa muut nyt ihmetellä euroviisut kolunneet,et mitäen täs näin kävi ???

    muuten, mutta miksi se pitää johonkin käpykylään Rovaniemelle perustaa? Tulee kuolemaan siellä aika nopeaan. Pääkaupunkiseudulla potentiaalia riittäisi aivan eri tavalla ulkomaalaisista alkaen. Ei millään pahalla Rovaniemeä kohtaan, ennen minä siellä asuisin kuin Hesassa. Mutta jos aikoo takoa nyt kun rauta on kuumaa niin Rovaniemi on kyllä väärä mesta.

    Äänestä

vielä vaikka mitä :D
Annetaan Pojalle hiukan aikaa;
Hän kyllä repii rahat tästä voitosta ;D

(*&*)
cµccµµ

Äänestä

Lordi perustaa santaparkin viereen Mr. Lordin Satan parkin jossa voi istua Mr. Lordin sylissä ja kertoa miten paha on ollut vuoden aikana ja halutessaan myös rituaaliteurastaa itselleen jouluporsaan...

Äänestä

Se on taottava, kun rauta on kuuma. Ei muutakun kehittämään muovisia lordi figurihahmoja, animaatiosarjoja, tietokonepelejä jne..

Äänestä

varmaan tuo ilmiö.
Minä en tykkää yhtään koko näystä.
Minä olenkin Helsingistä.

Äänestä
  • Noille hirviöille ei tule valtion apuja.
    Menkööt hirviöt sinne minne he kuuluvatkin ihmiset näkymättömiin pelottelemasta.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


näin. kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/lordi/200606014601078_lo.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu