Automaatti ei toimi

ei tuu enään daewoosta kaffeeta missä vika?
3877
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaihtanu laatikon öljyt ja suodattimen

Äänestä

ihmeen enään?

Äänestä

laita hyvä mies ölyjyy siihen lootaan,muuten se luistaa ja pilaa se lootan täydellisesti.

VAIN HÖLMÖ AJAA ILMAN ÖLYJÄ AUTOMAATTILAATIKOLLA.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenkkipoju kirjoitti:

ei tuu enään daewoosta kaffeeta missä vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu