Adressi Radio NRJ:n luvan peruuttamiseksi

surkeata ohjelmaa ja idioottijuontajia
5847
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

samaa mieltä kanssasi ovat kanavaa kuuntelevat n. 700 tuhatta kuuntelijaa.

Äänestä
  • tuhatta. niin niitä kuulijoita on kait 900-tuhatta... siis nrj:llä.

    Äänestä

Radio Novan luvan peruuttamiseksi. Kanava on jämähtänyt aikaan, jolloin sitä ei ollut edes olemassa!

Äänestä

Miten sinua voi häiritä kanava, jota ei ole tosiaankaan pakko kuunnella? Itse ällöän iskelmä- yms. kanavia, mutta saavat minun puolestani pauhata ihan rauhassa jonkun muun radiossa.

Äänestä

Jotakin ihan kamalaa kuunneltavaa. Kohderyhmänä idiootit? Tällä tavallako he myyvät asemaansa mainostajilleen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


axw kirjoitti:

surkeata ohjelmaa ja idioottijuontajia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu