mahtavat seiskan lemmikit?! matti parka , miten niin? ei osaa ottaa vastuuta omasta elämästä. vaikka matti onkin edelleen mailman paras mäkihyppääjä kautta aikain niin ei kaikkeen pitäisi ryhtyä. olen matin puelella siitäkin syystä että minullakin on jokseenkin samanlaisia kokemuksia elämäni varrelta. matti tarvitsee hoitoa.... kysymys on pohjimmiltaan huonosta itsetunnosta uskokaa tai älkää. Lordista voin sen verran sanoa tuntien "ihmisen" että mukavampaa seura(selvinpäin tai kännisssä) kaveria saa sitten etsiä oikeesti. mikä ihme meitä suomalaisia waivaa, nyt voimme olla ylpeitä monestakin syystä mm. euroviisut lätkä hommat, mkikä helvetti nostaa kateuden päätä? ottaisimme mallia ruotsista, kuinka monta kertaa olemme onnitelleeet esim. ruotsia em. saavutuksista, miten ruotsi teki! kun toivot hyvää toisille niin tovot ja saavutat hyvää itsellesi. onhan tuo naapurikin sen jo todistanut monet kerrat. SUOMALAISET USKOKAA MEIHIN SUOMALAISIIN.. TÄMÄ ON MAILMAN PARAS MAA ASUA TEHKÄÄMME SE HYVÄSSÄ HENGESSÄ LUOTTAKAAMME TOISIIMME.!!!!
matti vai lordi
siinä on
2
387
Vastaukset
- Matti Nykänen
sinä oot homo, jos et pidä et mä saan julkisuutta fifti seksti suhun verratuuna, eli tollasena munakarvanlutkuttajana pitäisin vaa pääni kii
- jo se
Matti vähitellen rauhaan. Yksikään teistä täällä uikuttajista ei ole pystynyt eikä tule pystymään niihin tekoihin mihin Matti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain32412026Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15611127Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2686485Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2405278Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1813747- 1743578
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin552593Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292010Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1141941Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121864