Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

RoPS - AC Oulu Sopupeli??

Molemmissa joukkueissa edellisellä kaudella VAIHTELEVASTI esiintyneitä pelaajia. *heh* Kumpi saa boonuksen tällä kertaa?

Balkaninmafian rahat vastaan kinuskien rahat.. rahaa tulee joka aukosta. Saatanan rikolliset!
3377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hihhihii, mutta vakavastikin, olet oikeassa, täytyy olla aika typerä jos ei osaa lukea tilastoja ja olla huomaamatta kuinka veikkauksen pelikohteissa matsit päättyy silloin tällöin hyväkertoimisiin tuloksiin ja mm. puolustus ei edes tosissaan yritä estää vastapuolen maalintekoa.

Jalkapallokohteita kannattaa pelata suomikohteissa hyväkertoimisen tuloksen mukaan.

Äänestä
  • Katsoin yhden matsin muutama viikko sitten ja se oli kuin huonosta näytelmästä eräin kohdin....käsikirjoitus oli, mutta amatöörinäyttelijät olivat liian ennalt-arvattavia. Matseja käymässä katsojat tajuavat kyllä missä mennään ja niinhän tuota osataan julkisuudessakin taas epäillä, todistaminen vaan on hankalaa.

    Äänestä

  • ei kumpikaan menetä sarjapi... kirjoitti:

    Katsoin yhden matsin muutama viikko sitten ja se oli kuin huonosta näytelmästä eräin kohdin....käsikirjoitus oli, mutta amatöörinäyttelijät olivat liian ennalt-arvattavia. Matseja käymässä katsojat tajuavat kyllä missä mennään ja niinhän tuota osataan julkisuudessakin taas epäillä, todistaminen vaan on hankalaa.

    Miksi Veikkaus Oy ei puutu?? Pesistä oltiin heti tuomitsemassa ja jalkapallossa noita "järjestettyjä" matseja jo useita kymmeniä. Moni tehnyt sellaset rahat ettei ikinä tarvii töitä tehdä.
    Ennen rikosliigat pyöritti huumakauppaa.. SE IHAN PERSEESTÄ.. Anna 10 000 niin pystyt tekee riskittömästi 100 000-1 000 000...
    Saas nähdä millanen juttu syntyy kun tä kaikki paljastuu jonain päivänä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rikolliset pois Veikkauslii... kirjoitti:

Molemmissa joukkueissa edellisellä kaudella VAIHTELEVASTI esiintyneitä pelaajia. *heh* Kumpi saa boonuksen tällä kertaa?

Balkaninmafian rahat vastaan kinuskien rahat.. rahaa tulee joka aukosta. Saatanan rikolliset!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu