Taas sama juttu

Samat ihmiset täällä joka ilta lukemassa turhia viestejä. Missä menee hyvän harrastuksen raja. Kehoittaisin tekemään jotain hyödyllisempää.
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

zinä olet täällä? Kera viestien,lailla muiden tyhmien. miks itse et tee hyödyllisempää, kuin roikut tääl, vai eiks kestä pää.

Äänestä
  • Minä jään tarkkailemaan tilannetta. Oikeastaan minä viihdyn täällä kaltaisteni joukossa. Missä puolue kokoontuu, saako tulla messiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tahvo kirjoitti:

Samat ihmiset täällä joka ilta lukemassa turhia viestejä. Missä menee hyvän harrastuksen raja. Kehoittaisin tekemään jotain hyödyllisempää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu