Soneran plaza-sivun lataaminen on tökkinyt jo monta päivää. Siitä alkaen, kun se siirtyä Soneralta jollekin muulle firmalle (ennen http://soneraplaza.fi nyt http://plaza.fi ). Ei vaan pääse sähköpostiin, hakemaan fonectalta numeroita yms. Eikä näyttänyt sivun lopulta monen yrityksen jälkeen latauduttua palautteen lähettäminenkään onnistuvan.
No - tätä se porukan pois heittäminen aiheuttaa. Ei näitä palveluita pidetä pystyssä muutaman vasta valmistuneen - varmaankin halvan - nörtin avulla.
No - tätä se porukan pois heittäminen aiheuttaa. Ei näitä palveluita pidetä pystyssä muutaman vasta valmistuneen - varmaankin halvan - nörtin avulla.
Vastaukset 5
Vanhimmat
miksi sitten yrität noiden kautta . mene yksinkertaisesti tuonne http://www.sonera.fi/ , kirjaudu sisään ja ala lueskeleen postejas ja hakeen numeroita.
Eipäs toimi vielä tänäänkään! Mahtavaa palvelua.
töki , viimeks tökkiny joulukuun puolivälissä kun joku vesseli katkas kaivinkoneella kaapelin.
monta helevetin viikkoa oli soneraplazan sivuilla tiedot että 1.6. siirtyy Kynämies Oy:lle.
Tarviiko oikeasti operaattoreiden käydä vaihtamassa pässi-asiakkaiden vaipatkin? Eihän kellään ole varaa maksaa sellaisesta johtuvia laajakaistahintoja!
Palvelu tosiaan löytyy sieltä mistä ed. kirjoittaja sanoikin. Ja on siellä plaza.fi:lläkin linkit.
EVO.
Jep. Olen täysin kypsä Soneran palveluihin. Mihinkähän kannattaisi siirtyä, laajakaista et telehvooni?