Onko Suvi-Anne ensimmäinen porvari joka on ollut Vasemmistoliiton johdossa?
Suvi-Anne
rannanmies
4196
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
..kukapa siihen olisi parempi kuin sosialisti.
Lääketeollisuus suomessa rahastaa juuri köyhillä, kuolemalla, surkeudella-äärimmäisen kovaa poruukka.
Kukapa sinne oisikaan parempi valinta ,kuin entinen kommunisti.
Lääketeollisuus tukee apteekki järjestelmäämme, missä mitään kilpaillua ei ole olemassakaan vaan köyhät piruparat maksavat eläkkeistään kalliit apteekki ja lääketeollisuuden maksut.
Siimes mainitsi uutisissa, että hän on nyt sitten köyhien puolella...HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
sUOMALAISTA KOULUTTAMATONTA JA TYHMÄÄ IHMISTÄ KIUSATAAN NOILLA SDP:N LUPAUKSILLA LISÄ PALKOISTA JA ELÄMÄSTÄ ILMAN TYÖNTEKOA JNE..HAHAHAHAH
Lääketeollisuus on pahinman luokan kapitalismia suomessa, ilmeisesti siinä kiehtoo kommaria se toisten ihmisten ääretön halveksunta ja voiton haku. Niinhän se on siinä vasemmistolaisuudessakin..
Oppia ikä kaikki.
"Kapitalismin rattaat voidellaan työläisen verellä." Ilman lääketutkimusta ja kehitystä vois monelle tulla suru puseroon! Hei, pääosin kaikki firmat ovat pörssiyhtiöitä ja tutkimusrahat sekä voitot pitää kuitenkin saada, muutenhan tuotekehityksellä ja valmistustuksella ei olisi mitään virkaa. Mikään ei ole nykyisin ilmaista. Bisnes mikä bisnes ja turhat mölyt mahaan!
...koko teollisuuuden.
Ihmettelen, jos Siimes maaliskuussa todella aloittaa.
Ja ihmettelen, ettei lääke- ja bioteollisuudesta
lähde viimeisetkin älyn ja sivistyksen rippeet.