Virolaiset ovat noin yleensäkinottaen tyhmää roskasakkia. Pitihän se arvata että julkaisevat Lordin siviilikuvan. Kokemuksia virolaisista kiitos.
Virolaiset roskakansaa
9
972
Vastaukset
- qupra
Suomalaisetkin ovat roskakansaa koska ovat julkaisset Lordin kuvan. Virolaisten kuvanpaljastuspäätöksen takana oli sentään kansanäänestys ja koko kansan tuki.
- jatkotoimenpiteet!
Äkkiä adressia väsäämään, ja tukikonserttia ja marssia!
Onhan tuo nyt tavatonta! - haahaa_
www.sihteeriopisto.net
- Zenga
Eihän se nyt ole kaikkien virolaisten vika, jos jotkut virolaiset ovat siviilikuvan julkaisseet - aivan yhtä vähän kuin on kaikkien suomalaisten vika, että Seiska ja Hämeen Sanomat julkaisivat kuvan. Pitempään Virossa asuneena kokemukseni virolaisista ovat enimmäkseen positiivisia, mutta meitä on joka junaan, myös virolaisia.
- arvioija
Anu Saagin on yhtä paljon virolainen, kuin hämeen sanomat suomalainen. Repikää siitä.
Virolaiset on ihan jees.. Kauniit naiset - katukuva on ihan erilainen kuin suomen jokinorsulassa. Valitan.
- Eestivend
Ja tollasesta sitten rupesit meitä mollaamaan. ??? Just just oliskohan aika asennuttaa takasin nuo pudonneet mutterit ??. Ja finskithän ne vasta idiootteja ovatkin ja roskasakkia KIRJAIMELLISESTI !!!! Mitä tulee tallinnassa huippaaviihin finskituristeijin. Heh vitun juopot.
- lian paljon maksava
siis virolaiset paskaa
eivät maksa 3 vuoro töistå tai edes 2 vuoro töistä kuin 10 poresentii veroa- maksaisi-
enemmän veroja kuin pyydetään.Virolaiset OK-kansaa,Suomen ainoat tosiystävät!
- Ötsipuu
Paljon ihmismäisempiä kuin suomalaiset. Häpeän olla suomalainen kun Lordikin on täältä LOL.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152752Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 731360
- 1461307
- 311178