Suomen Historian

1. Halonen
2. Kekkonen

Lisää maansa myyneitä...??
5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei kukaan täysjärkinen mene äänestämään mitään 70-vuotiasta variksenpelättimeltä näyttävää DDR:ä ja Stalinia jumaloivaa pirttihirmu lesboa, jonka älykkyysosamäärä on taantunut luokkaan 70. On ihan sama kuin äänestäisi jotain 14-vuotiasta
kiukuttelevaa murkkua presidentiksi.

Äänestä
  • Kiva että porvaria vituttaa... Ikävä, ettei vitutukseen voi fyysisesti kuolla, henkisestihhän sinä olet arkkukamaaa.. Maatumisiin. Jos tuommoinen oikeistosaasta nyt edes maatuu.

    Ajattele, vielä yli 5 11/2 vuotta Halosen kautta, aivan loistaa, älä nyt kaikkia haukkumasanoja käytä.. Sinunkaltaisias mitättömiä porvareita, joiden mielipiteillä ei ole mitään arvoa, on tosi kiva kiusata.

    Äänestä

suuri kummajainen Mäntyniemessä.

Äänestä
  • Kiitos Tarja.

    Äänestä

  • HyväTarja kirjoitti:

    Kiitos Tarja.

    Tekee intensiivistä työtä saadakseen koko maan raiteiltaan. Kohta nähdään Halonen DTM:ssä useamminkin nauttimassa arvoisestaan seurasta.

    Mitä enemmän sairasta ja epänormaalia touhua Suomessa, sen mielenkiintoisempaa Haloselle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huonoimmat presidentit kirjoitti:

1. Halonen
2. Kekkonen

Lisää maansa myyneitä...??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu