Serkun kanssa vaimolle kyytiä

Kokemuskin

Serkkuni Pasi oli tullut meille viettämään iltaa. Illan kuluessa avaamani viski pullo hupeni hyvää vauhtia ja jossain vaiheessa saimme Pasin kanssa päähämme, että haluaisimme saunaan. Eipä siinä muu auttanut kuin sauna lämpimäksi ja serkkupojan kanssa saunomaan. Saunassa joimme olutta juttelimme kuulumisia kun yhtäkkiä saunan ovia aukesi ja ovenraosta kurkisti vaimoni Kirsi ja kysyi -Sopiiko minukin tulla saunaan kun tuolla on niin yksinäistä, johon Pasi totesi että kyllä se hänelle käy.
Kirsi tuli lauteille väliimme istumaan ja heitti löylyä.

Aikamme saunottua Kirsi tarttui kiinni kulliini ja kun käänsin pääni näin Pasin hölmistyneen ilmeen, Kirsin toinen käsi oli hänen jalkojensa välissä. Ennen kuin ehdimme kumpikaan sanoa mitään Kirsi totesi -Teillä pojat on niin paljon yhteistä, että voitte tämän kerran myös jakaa naisenkin. Tilanne oli minulle uusi mutta olen suht vaapamielinen ja kokeilunhaluinen niinpä totesin asian olevan ok, eikä Pasikaan poikamiehenä pannut hanttiin. Kirsi komensi koko porukan suihkuun ja käski meidän pestä hänet. Pasin pestessä hänen rintojaan humasin Pasilla alkavan seisomaan... Pasin kalu oli huomattavasti kookkaampi kuin omani, mutta kumma kyllä en ollut kateellinen vaan tyytyväinen nyt vaimoni saisi kunnon kyytiä.

Kun olimme aikamme hyväilleet Kirsiä suihkussa hän polvistui eteeni ja pesi kaluni jonka jälkeen hän otti sen suuhunsa, imi ja nuoli. Seuraavaksi oli Pasin vuoro saada sama käsittely. Aikanaan siirryimme sängylle, jossa Kirsi asettui nelinkontin ja sanoi Pasille -sä ekana. Oli yllättävän kiihottavaa katsella vaikka toinen mies töntyi oman vaimon sisään. Normaalisti Kirsi ei ole niitä kaikista äänekkäimpiä sängyssä, mutta Pasin kohtalaisen iso vehje sai hänestä melkoisen voihkinnan irti. Viimein tuli minun vuoroni asetuin sängylle selin ja Kirsi tuli päälleni samalla ottaen Pasilta suihin. Sinä yönä teimme vielä monia riettaita asioita. Muutaman viikon kulttua lähetin Pasille tekstiviestin "olisi visikiä tarjolla" ja kuinka ollakkaan hän tuli oikein mielellään. Vaimonkin on lupaillut kutsuvansa joilloinkin ystävänsä saunomaan.

Ps. Anteeksi oikeinkirjoituksen surkea taso

3

30956

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ...

      Liian lyhyt, harmi... Olisin halunnut yksityiskohtia!!

      • sizze

        mutta oon nähny saman tapasen jo kerran, eikä samoja jaksa lukea. Liian lyhyt oli.


    • viskiä

      kirsille vai joitko pasin kanssa kaikki.jos joit niin vitun sika

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      66
      5190
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      58
      4628
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      123
      4579
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      338
      1907
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      85
      1533
    6. 92
      1494
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      235
      1380
    8. 323
      1097
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      200
      971
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      51
      903
    Aihe