pissakuvia
5
4918
Vastaukset
- ihanan tuoksuista pissaa
- jyrki
http://www.kbitches.com/kscans/freep/23/sore2.html
ois ihana olla mukana!!!! - Paukku
Mieheni kanssa harrastamme pissaleikkiä siten että istun wc-pöntön reunalla ja mies levittää häpyhuulia. Toinen jalka reunalla.Pissaan hänen päälleen ja hän nauttii kauniista pissakaaresta ja siitä että pissa valuu rinnoille. Hän kokee sen jopa kiihottavammaksi kuin itse rakastelun, mutta onhan tämäkin eräänlainen rakastelun muoto.
- kuvia
Mahtavia pissikuvia mistä löytyis lisää lisää noin kauniita pissi kuvia jos tiedät linkkejä missä olis kuvia naisista tekemässä pissiä ja kakkaa!!
- HUH HUH
PERUS KAMAA JA SURKEEMPAAKIN!! HUH
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olen päivä päivältä vain varmempi siitä että rakastan sinua
Onhan se tällä tuntemisen asteella jokseenkin outoa, mutta olen outo ja tunne on tunne. 😊921413Verovähennysten poisto syö veronkevennykset pieni- ja keskituloisilta
Kokoomuslaiset ja perussuomalaiset kansanedustajat jakavat kilvan postauksia, jossa kerrotaan miten kaikkien työssäkäyvi1841380Hei rakas mies. Olisi yksi kysymys, mielellään rehellinen vastaus edes täällä..
Mitä sinä minusta haluat?761165- 891106
- 81965
- 82961
- 39942
Kelloniemeltä harvinaisen lapsellista käytöstä valtuustossa
Olipa harvinaisen ala-arvoinen esitys kelloniemeltä valtuustossa. Alkoi Nivalaa oikein matkimalla matkimaan siteeratessa66875Satonen Kelaan, on paras mies ?
Kukaan ei ole tehnyt enemmän Kelalle asiakkaita kuin Satonen kokoomuksineen, näin ollen täyttänee paikan edellytykset v61845Korjaamo Kiesifix
Hei. Kävin viime viikolla tuolla korjaamolla, siistiä oli mutta yksi asia jäi mieleen!Joitakin jätkiä istui ja katseli/5841