Lopultakin Halonen

Nimittäin käynnit SAK:n juhlissa kiitospuheineen ja homobaarin vierailun suruvalitteluineen.
Ensimäisellä kaudella ei ollutkaan mitään merkittävää...
3127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

.. mitätän ja saamaton porvarihötöpää, et ole mitään.. Olet säälittävä reppana..

On kiva kuitenkin nähdä että porvaria vituttaa.. toivottavasati kovaa..

TääOnKivaa..

Äänestä

Kiva että oikeistohörhöä vituttaa.. Toivottavasti kovaa..

Äänestä

Ei tollainen vasukka voi olla puolueeton. EI!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sai aikaan kirjoitti:

Nimittäin käynnit SAK:n juhlissa kiitospuheineen ja homobaarin vierailun suruvalitteluineen.
Ensimäisellä kaudella ei ollutkaan mitään merkittävää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu