Mulla on keskiarvo nihkeä 7,1 enkä yhtään osaa sanoa, menikö se koe hyvin vai ei! Pyrin myös multimediapuolelle, mutta en tiedä, olisko sittenkin pitänyt tunkea flashia ja muuta efektiä siihen kotisivujuttuun, keskityin enemmän muuhun ulkoasuun, kuin noihin kikkailuihin.
Millaisia tuntemuksia/kokemuksia muilla?
Millaisia tuntemuksia/kokemuksia muilla?
Vastaukset 2
Vanhimmat
...että sun pitää olla aika tosi kuvataiteellisesti lahjakas, jos meinaat tuolla keskiarvolla kuvislukioon päästä! Kaverini kyllä pääsi sisään, mutta keskiarvokin oli n.9,0.
Onnea yritykselle!
eli tuolla ysin keskiarvolla ei kyllä ihmeellisiä pisteitä siitä kokeesta ole tarvinnut saada. Keskimäärin 1.58 pistettä/koe. Eli jos ap. on lahjakas, niin varmaan tolla seiskallakin sisään voi päästä. Kuulemma arvostetaan omaperäisyyttä ja luovuutta ei niinkään tarvitse olla teknisesti "valmis". Onnea matkaan!