Tuleeko NHL-matseja mistään

Vittu kun ei näitä NHL-pelejä nää mistään. Pitääköhän tässä vittu lähteä myymään persettä jotta saisi lentolopin ja majoituksen täysihoidolla Jenkkeihin.
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hankkia Canal , tulee halvemmaksi ja ei tule perse kipeäksi.

Äänestä
  • No mä kyllä ehdin jo persettäni myydä viidelle rikkaalle rouvalle ja varasin jo liput Edmontoniin.

    Äänestä

Seuraa aikaasi, juntti!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex-Dude kirjoitti:

Vittu kun ei näitä NHL-pelejä nää mistään. Pitääköhän tässä vittu lähteä myymään persettä jotta saisi lentolopin ja majoituksen täysihoidolla Jenkkeihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu