Kulttuurielämässä on eräs perusarvo monipuolisen musiikin lajien tarjonta. Yhteiskunnassa verovarojen käytöllä rahoitetaan kallista eliittikulttuuria kuten oopperaa, ja nyt kaiken kansan musiikki on tappolistalla.
Sävelradio
Moniarvoisuuden edustaja
189
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
presidentti SDP, puhemies SDP, valtiovarainministeri SDP,ulkoministeri SDP, oikeusministeri SDP, poliisiministeri SDP, VIESTINTÄMINISTERI SDP, opetusministeri SDP Suomen pankin johtaja SDP, SAK.n johtaja SDP ym.ym.
Sosialisteilla on kaikki keskeiset ministeriöt hallinnassaan, JUURI NÄMÄ MINISTERIÖT VALLATAAN ENSIMMÄISEKSI VALLANKUMOUKSESSA, ja näin on valitettavasti tapahtunut Suomessa KEPU:n suosiollisella avustuksella
Vain pääministeri on maalaisliitolainen, hyväuskoinen nahjus, HYÖDYLLINEN IDIOOTTI, joka on täysin sosialistien johdateltavissa.
VALTAA JA VOIMAA, KOTIPAIKKA LOIMAA