sanokaa!

Kuinka kauan leogekko on yleensä syömättä kun se pääsee uuteen kotiin? Mun leoski on ollut nyt syömättä 2 päivää.
3299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olla viikonkin syömättä, siinä ei ole mitään kummallista..Oma Onni-leoskini olikin 3 kk syömättä, ja ostamani naarasgekko sai vasta sen ruokahalun heräämään..

Äänestä
  • . . . . ei vielä mitään syytä huoleen :).

    Äänestä

  • -geggo- kirjoitti:

    . . . . ei vielä mitään syytä huoleen :).

    leoskini söi 2 sirkkaa kun se oli huilannu 2päivää :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leoski kirjoitti:

Kuinka kauan leogekko on yleensä syömättä kun se pääsee uuteen kotiin? Mun leoski on ollut nyt syömättä 2 päivää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu