miten

olla noin vittumainen ihminen kuin huovinen. vai onko joku sen ehdotus ollut elämisenlaatua parantava?
2102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tyypillinen sossu, joka vie kaiken muttei tuo tilalle mitään!!

Äänestä

ajokortin hinta nousee n.300E. nosta ainakin autokoulujen omistajien elämänlaatua. että , kyllä sen sian ehdotukset jonkun elämän laatua nostaisi jos ne läpi menisi.onneksi yksikään tähänastisista sen sairaista ehdotuksista ei ole edes meinannut mennä läpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi joku kirjoitti:

olla noin vittumainen ihminen kuin huovinen. vai onko joku sen ehdotus ollut elämisenlaatua parantava?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu