Antti tuisku on idiootti jolla on tainnu maine lirahtaa päähän pikkusen liikaa.Krisse showssakin sano ihan pokkana että jos menis kauppaan(en ny muista mistä puhuivat)niin kyllä taitais myydä hyvin.Muutenkin olen huomannut hieman omahyväistä käytöstä.(juu,tiedän tulevani seivästetyksi minuutin sisään.....)
antti tuisku
7
588
Vastaukset
- rockpunk
Kun mä olin vielä joskus aikoi sitten Annti-fani, yhellä keikalla ollessani yksi pieni tyttö (jolla oli synttärit vieläpä) meni ojentamaa sellaista ruusua Antille. Arvatkaapa mitä; Antti EI OLLUT HUOMAAVINAANKAAN (ja antti huomasi ihan varmasti sen tytön) sitä ja nii lähellä se tyttö kuitenkin oli että Antti olisi saanut se ruusun siltä. Se oli multa viimenen pisara ja sit yks päivä vaihoin musamakuu. Antti on aika sukka (ihmisenä).
:P- äitskä
Kyllä menestys nousi pojalle hattuun ja pahasti. Tässä maassa musiikki on kohtuullisen kova laji ja jos "artisti" ei huomioi fanejaan, voi painella takasin sinne kassatädin hommiin. Nöyryys ennen kaikkea ja fanit ne poitsun viulut maksaa niitä levyjä ostamalla. En kyllä ymmärrä, että minkä ihmeen takia niitä yleensä joku ostaa..
- Etäältä katselen
Ehkäpä on niin, että nyt roissa on lordi, eipä pienemmistä mitään. Putaansuu on ihan hyvä, mutta muistakaapa muutkin. Naamio peittää aikansa, laulutaito ja se Antin karisma kestää. Naamiot sortuu aikanaan. Sanoo 50-kymppinen, melkein 60. :0)
- hyvän
itsetunnon omaava ja itsevarma kaveri.Se ärsyttää monia.Minusta se just tekee hänestä erittäin kiinnostavan tyypin.Anteeksi,että olen olemassa-asenteella ei pitkälle pötkitä,eikä sellasta kukaan jaksa katella.
- siljukka
On hienoa että Antti tietää oman arvonsa, se on plussaa ainaiselle suomalaiselle mentaliteetille, en oo mitään. Antin uusi sinkku on hieno, näin muutenkin 90-luvun tecnosta tykkäävälle. Tyhjä parjaaminen ja kateus hiiteen. HIENOA ANTTI!!!!!!
- ...
siljukka kirjoitti:
On hienoa että Antti tietää oman arvonsa, se on plussaa ainaiselle suomalaiselle mentaliteetille, en oo mitään. Antin uusi sinkku on hieno, näin muutenkin 90-luvun tecnosta tykkäävälle. Tyhjä parjaaminen ja kateus hiiteen. HIENOA ANTTI!!!!!!
Kateus?parjaaminen?mä en ole kateellinen antti tuiskulle mistään.Näin kaukaa katsottuna antissa ei ole mitään muuta hyvää kuin ulkonäkö.Alkaa vaan pikkuhiljaa ärsyttää ylimielinen käytös.selvästi maine noussut päähän.sitä ei käy kiistämään...
- mikä viittaa
omahyväiseen käytökseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721994
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821450Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821394Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101127Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391046Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210973- 94834
- 39824
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49765