HALONEN EDUSTAA KOMMUNISMIA!!!

Hänen unelmansa ja tavoitteensa on saada Suomesta kommunistinen maa!!

Hän toimi DDR:n tunnustuskomiteassa (täysin sadistininen järjestelmä)ja olisi halunnut tuoda meille saman ylhäältä ohjatun järjestelmän, mutta nyt on kiimoissaan Venäjälle....Tarja vaan ei tajua ettei Putin ole samaa mieltä vaikka toimikin KGP:ssä.
8587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kirjoituksesi on malliesimerkki sairaaloisen oikeistohötöpään omasta kehittelystä...

Kiva kuitenkin että porvarihörhöä vituttaaa....Harmi ettei vitutuksen voi kuolla fyysisesti, henkisestihän sinä olet arkkukamaa.. Mädäntymisiin, mutta tuskin tuommoinen oikeistosaasta edes mätänee.

Äänestä
  • Tiltu se jaksaa.

    Tiltulle jo nauraa koko maa

    Äänestä

  • Hoh..hoh..hih.hii kirjoitti:

    Tiltu se jaksaa.

    Tiltulle jo nauraa koko maa

    Kiitos Tarja..

    Äänestä

Näytät olevan autuaan tietämätön siitä, mitä sana kommunismi pitää sisällään! Olet kai tietoinen ko. ideologian perusajatuksesta eli teesi-antiteesi-synteesi-käsitteistä!?

En ole itse kommunisti, mutta ennen kuin alkaa laususkella mielipiteitään asioista, on syytä opetella muutamia faktoja, jotta voi perustellakin mielipiteensä.

Nopeasti näytät oivaltaneen, että Putin ei ole kommunisti, vaan hänen ideologiansa(jos sellaista on), on Putinin itsensä toimesta täysin arvailujen varassa.

Ala lueskella faktoja tai siirry Huuhaa-osastolle! Kiitos!

Äänestä
  • Oli kommunisminen järjestelmä??

    Äänestä

  • ja se jos mikä kirjoitti:

    Oli kommunisminen järjestelmä??

    Ystävä! Josta Lipponenkin varoitteli häntä, mutta Tarjahan ei petä vanhoja stalinisteja!

    Äänestä

http://www.hs.fi/kuvat/iso_webkuva/1135220279570.jpeg

Makkava läpi ammollaan nauvaa on varmaan juuri löytänyt Putinin pvinssinnakin kun on niin pivun hauskaa,

Uudet tekekarit sentään mummu rasskinut edusturahoilla teetää tupakan näivettämien tilalle!

Äänestä
  • Tai sitten on oikeasti sitä mitä edusti nuoruudessa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TURHAJOUKKO. kirjoitti:

Hänen unelmansa ja tavoitteensa on saada Suomesta kommunistinen maa!!

Hän toimi DDR:n tunnustuskomiteassa (täysin sadistininen järjestelmä)ja olisi halunnut tuoda meille saman ylhäältä ohjatun järjestelmän, mutta nyt on kiimoissaan Venäjälle....Tarja vaan ei tajua ettei Putin ole samaa mieltä vaikka toimikin KGP:ssä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu