Garmin ja tylsä osoitin

Eli minulla on käytössä Garmin Nuvi 350. Saako siihen sen tylsän osittimen tilalle jonkun muun osoittimen, kuten pikkuauton tms?
Osaisiko joku laittaa suoran linkin.
Avustanne kiitollisena! :)
3936
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Tulikohan sinulle jokin kirjoitusvirhe ositteessa kun palvelin ei löytänyt... ?

    Äänestä

Haeppa Garminin sivuilta uusin softa- päivitys Nuviin niin saat valittua tylsän nuolen tilalle auton muitakin mukavia lisäfunktioita. Itselläni Nuvi 300 ja ajoin uuden softan ja tuli lisää funktioita.

http://www.garmin.com/support/download.jsp

tuolta jostain löytyy laitekohtainen softa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vektu kirjoitti:

Eli minulla on käytössä Garmin Nuvi 350. Saako siihen sen tylsän osittimen tilalle jonkun muun osoittimen, kuten pikkuauton tms?
Osaisiko joku laittaa suoran linkin.
Avustanne kiitollisena! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu