Leijona N
Mitä siitä tulee?
4
1260
Vastaukset
- leij.naaras
38v.yhdessä,josta aviossa 34v.Monenlaista on näihin vuisiin mahtunut.jos olisin tyytpillinen leijona luonteeltani,niin ei oltais varm.enää yhdessä.Mutta oon ollut aika alistuvainen ja sopeutuvainen lyhytpinnaiseen skorppionimieheeni,niin joten kuten vielä menee.
- leowoman
varmasti tämä suhde toimii kokemusta kun on vuoden verran ja päivä päivältä rakkaus kasvaa. suhde toki vaatii molemmilta paljon koska kumpikin ovat itsetahtoisia.
- 20v
On toiminut päivä päivältä paremmin kohta 20 vuotta, alkuajat olivat välillä tahtojen taistelua mutta suhteen tasaannuttua, ah mitä onnea.
- leoneiti
20v kirjoitti:
On toiminut päivä päivältä paremmin kohta 20 vuotta, alkuajat olivat välillä tahtojen taistelua mutta suhteen tasaannuttua, ah mitä onnea.
tosiaan kivaa kuultavaa! itse olen nyt ollut skropparimiehen kans vuoden ja tuntuu et päivä päivältä menee paremmin.toki on päiviä et kaikki ei oo ok mut sehän kuuluu elämään. jos on riitoja ne kyllä selvitetään puhumalla.toki olen itse se joka aloittaa puhumisen mutta... entinen avopuolisoni oli myös skroppioni mutta teki itsemurhan....en ymmärrä miksi.. nämä miehet ovat niin miettiliäitä ja mutkikkaita salaperäisiä.. toivon ja myös uskon että nykyinen suhteeni tulee onnistumaan.paljon on myös itsestä kiinni.leijonanaisena olen niinku olen tiedät varmasti. jossain asiossa on tehtävä kompromisseja suhteen vuoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Halla-aho: Emme halua, että punavihreä hallitus jatkaa
https://www.is.fi/politiikka/art-2000007761119.html Alkaa olla nykyhallituksella lopun ajat.3323680Miksi Helmi ja Julia haluavat lehden kanteen?
Itseään paljon vanhemman miehen kanssa? Dannyn ”tyttöystävä” Helmi Herra Ylpön ”tyttöystävä” Julia. Onhan näitä ollut kautta aikain. Muutama vuosi kun502565