ystäväni Janne

Henna15

Tää novelli on tosi,eikä oo mikään kauheen porno,vaan aika kiltti..mutta kokemushan tämäkin...

Olin ystävieni kanssa viime kesänä mökillä viettämässä juhannusta. Olin tuolloinkin vielä 15 vuotta ja kaverini Johanna oli mukanani. Lisäksi mökille tuli toinen kaverini poikakaverinsa kanssa. Mökillä tuli otettua muutama siideri ja olo oli mitä mainioin. Juttelimme pojista tottakai ja siiderin vaikuttaessa nuoripari alkoi suudella toisiaan.

Olin Johannan kanssa hieman vaivautunut tilanteesta kun meillä ei ollut tekemistä. Jostain kumman syystä ajauduimme suutelemaan mekin,ja tilanne oli mulle kovin hämmentävä,suudella nyt parasta kavieriani ja suudelma oli kaikenlisäksi ensisuudelmani.

Älysimme lopulta irrottautua toisistamme ja nauroimme molemmat. Nuoripari lähti pian sen jälkeen,ja mökille tuli Johannan meitä vuotta nuorempi pikkuveli sekä hänen kaksi saman ikäistä kaveriaan. Heillä oli lisää juotavaa, ja illan hämärtyessä olimme kaikki jo aika kännissä. Halailimme ystävinä toisiamme, kunnes jotenkin eksyin Johannan pikkuveljen kaverin (Jannen)kanssa saunaan.

Saunaa ei oltu lämmitetty mutta ei se meitä haitannut. Suutelin Jannea ja hän vastasi suudelmiini. Olin hämilläni tästä kaikesta, olinhan täysin kokematon kaikissa näissä asioissa. Varovaisesti tein aloitteen, ja siirsin käteni Jannen paidan alle selkää hyväilemään. Janne kuiskaili sanoja korvaani ja hengitimme samaa ilmaa. Jannen käsi vaelteli ympäri selkääni, ja siirsin käteni varovasti jannen farkkujen sisään. Tunsin ensimmäistä kertaa miltä jätkän kova kulli tuntui. Löysin jatkuvasti jotain uutta enkä halunnut lopettaa. Jannen sormet livahtivat housujani availemaan, ja autoin minkä kerkesin. Janne ei tainnut olla ensimmäistä kertaa asialla, koska sormet olivan päättäväiset, ja tunsin Jannen taustan kovana naistenmiehenä.

Olin aivan kostea, kun Janne laittoi sormensa sisääni, ja aloitti nopean tahdin työnnellessä sormiaan pilluuni. Itse olin ottanut kovan kalun käteeni, ja vatkasin sitä edestakaisin. Olin kuulemma liian kovakourainen, mutta mitäpä minä olisin osannut tehdä. Kuitenkin Janne antoi ohjeita mitä tehdä. Vetelin Jannelta spermat vatsalle samaan tahtiin, kuin hän hieroi mua sisältä.

Pian hän otti nännini suuhun, ja samalla hieroi klittaani. Olin hulluna kiimasta, ja halusin jätkän kokonaan sisääni. Janne kuitenkin kieltäytyi, koska meillä ei ollut kortsua mukana. Onneksi hän sen tekikin, sillä mun aivot oli kuin pehmeetä massaa Jannen käsittelyssä enkä olisi tajunnut ehkäisyä kiihkossani.

Sain elämäni ensimmäisen orkkuni, ja tärisin kauttaaltani. Edes omalla kädelläni en ollut koskaan saanut orkkua. Janne tahtoi nuolla mua, ja vaikka mua nolotti suunnattomasti, niin lupasin hänen maistaa mua..tunsin kuinka kieli hipoi klittaani, ja kostuin lisää.

Valitettavasti tunnelman rikkoi Johannan pikkuveli, joka oli sammunut lauteiden alle ennen kuin olimme Jannen kanssa sinne tulleet, ja kömpi yhtäkkiä sieltä esiin. Toivon vaan että hän olisi nukkunut koko ajan eikä olisi nähnyt pientä saunareissuamme.

Tämä oli siis tositarina, joten ei ollut kauhean hardcorea, mutta kokemuksena hyvinkin antoisa. No, ehkäpä ehdotan vielä muitakin mökkireissuja Johannan kanssa=)
Toivottavasti tykkäsitte..kivaa joulunodotusta kaikille!

7

11426

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lukija

      Mä en yleensä ikinä kommentoi näitä juttuja, mutta toi oli helvetin hyvä, jatka samaan malliin.

      • Henna15

        no kiitos!helppohan se kyl oli kirjottaa,mut kiitos vain=)


    • Hemi...

      Harmi ettei se ko. Janne ollut...minä=)
      Mutta terveisiä kuitenkin kaimalle ja hyvää joulunodotusta sinullekin=)

      • Henna15

        nii'in..etpä tainnut olla=)mutta hyvää joulua sinnekkipäin maailmaa!!


    • kastuin...

      • Henna15

        no sitä se teettää=)


    • kaveria kanssa

      Ihan mukava.
      Hieman ollut kaverin kanssa välillä rajat hukassa ja hieman saman kaltaisia kokemuksia tosin lähes 10V vanhempana ja molemmat omissa suhteissaan.

      Jos tarina on tosi niin tämän kaltaiset tilanteet lämmittävät mieltä jälkikäteen paljon pidemmälle kuin pelkät panot.
      Miten jatkossa ystävyydelle kävi?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      98
      2038
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      98
      1488
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      112
      1187
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      77
      1085
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      121
      1072
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      57
      903
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      887
    8. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      58
      846
    9. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      822
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      733
    Aihe